Shuhet familja Gjoka! Vdes i mbijetuari i vetëm i shpërthimit në Velipojë

Tragjedia e Velipojës, ku një bombël gazi shpërtheu në familjen Gjoka duke plagosur rëndë 4 persona, 3 të cilëve humbën jetën edhe pas përpjekëve të mjekëve, ka marrë përmasa edhe më tragjike.

Burimet bëjnë me dije se ka ndërruar jetë edhe djali i familjes Gjoka, Enriko Gjoka 12 vjeç, i vetmi i mbijetuar deri më vonë.

Nga ky shpërthim ndërroi jetë, gruaja dhe dy vajzat e saj dhe pse u dërguar për kurim në Itali.

vijon… /albeu.com/

 

 


Shtuar 20.09.2021 14:25