Shtyhet nisja e Kuvendit të Berishës, delegatët presin në radhë për të hyrë, si po bëhet skanimi (VIDEO)

Kuvendi i Sali Berishës ishte parashikuar të  niste në orën 10:00, por për shkak të hyrjes së delegatëve, është vonuar.

Vonesa ka ardhur për shkak se delegatët po skanohen një nga një për transparencë.

Verifikimi i delegatëve po bëhet me kartën e anëtarësisë e cila ka një QR kod, e cila skanohet dhe gjithashtu emri verifikohet me kartë identiteti./albeu.com


Shtuar 11.12.2021 10:37