Shpërthyen derën e furgonit në Pogradec dhe ikën, shoqërohen në polici klandestinët (VIDEO)

Gjatë një kontrolli rutinë nga policia në Pogradec, u zbulua një furgon pa dritare plot me klandestinë, destinacioni i të cilëve nuk dihet ende.

Policia ndaloi furgonin, dhe në këtë moment klandestinët shpërthyen derën duke dalë me vrap dhe u arratisën mes qytetit.

Nuk ka kaluar shumë kohë dhe ata janë kapur.

Siç mund ta shikoni në videon më poshtë, klandestinët janë shoqëruar në komisarait dhe mes tyre shihen edhe vazja./albeu.com


Shtuar 7.09.2021 16:53