Shpërthen bombla e gazit në një shtëpi në Shijak, raportohet për të lënduar

Një bombël gazi ka shpërthyer në një banesë në Shijak.

Sipas informacioneve nga Policia, bëhet me dije se ka të lënduar.

Njoftimi i Policisë:

Shijak/Informacion paraprak

Me datë 16.11.2021, rreth orës 15:30, dyshohet si pasojë e shpërthimit e një bombule gazi në banesë, është lënduar shtetasi R. B., 68 vjeç, banues në Shijak, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./albeu.com/


Shtuar 16.11.2021 16:20