Xhaka i jep lamtumirë Kombëtares me një letër emocionuese

Taulant Xhaka i ka dhënë fund karrierës me kombëtaren.

Në një postim në rrjetin social ‘Instagram’ mefsushori ka falënderuar të gjithë tifozët për këtë eksperiencë.

Ai u shpreh shumë krenar që veshi fanellën kuqezi dhe se ishte një ëndërr e bërë realitet. Xhaka falënderon të gjithë trajnerët me të cilët ka punuar, FSHF-në si dhe të gjithë dashamirësit e futbollit.

Letra e plotë në foton e dytë në Instagram:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34)


Shtuar 16.11.2021 16:22