Sherr me thika mes të rinjve në Vlorë, plagoset një 20-vjeçar

Pas një konflikti të çastit  në “24 Maji”, Vlorë, në një lokal, dyshohet se është plagosur me thikë një 20-vjeçar.

Policia bën me dije se, i riu është jashtë rrezikut për jetën, ndërsa po punohet për kapjen e autorit të dyshuar.

“Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 20.05.2021, në orës 10:50 në lagjen “24 Maji”, Vlorë, në një lokal, dyshohet se pas një konflikti të çastit, është goditur me mjet prerës (thikë), shtetasi  A. L., 20 vjeç, jashtë rrezikut për jetën.

Autori i ngjarjes dyshohet se është shtetasi A.V dhe shërbimet e Policisë janë  vënë në ndjekje të tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë./albeu.com


Shtuar 20.05.2021 11:33