Sherr me shkopa bejsbolli në Elbasan, e pëson një i ri (VIDEO)

Një sherr me thika ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen “Vullnetari” në Elbasan.

Sipas burimeve, dyshohet se një i ri ka mbetur i plagosur.

Ai është dërguar në spitalin kirurgjik të Elbasanit për të marrë ndihmën e parë mjekësorë ndërsa nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

Forca të shumta policie kanë rrethuar vendin ku ka ndodhur ngjarja dhe po punohet për identifikimin e personave të përfshirë në këtë konflikt si dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./albeu.com/


Shtuar 5.12.2021 19:42