Shehu braktisi Kuvendin, Basha përqafon Berishën: Çfarë nuk u pa në Kuvendin Kombëtar të PD

Ditën e sotme në Pallatin e Kongreseve është mbledhur Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike. Në fotot më poshtë mund të shikoni disa momente të demokratëve, në sallë.

Ish-kreyministri Sali Berisha është pritur me brohorima

Bujar Nishani nuk ishte i pranishëm

Agron Shehaj largohet dhe nuk mban fjalim

Berisha përqafohet me Bashën

Kadilli ulet krah Jemin Gjanës

Pedagogët ulen bashkë./albeu.com