Sërish asnjë viktimë, si paraqitet situata e COVID-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit, në Kosovë nuk është regjistruar asnjë humbje jete ndërsa raste të reja janë regjistruar 10 nga 1,848 mostra të marra.

Sipas IKSHPK-së, gjithashtu janë shëruar 12 qytetarë, dhe numri i përgjithshëm i të shëruarve është 105.186. Numri i rasteve aktive është 184./albeu.com

Shtuar 17.06.2021 15:09