Sali Berisha “kërcënon” me burg Ramën: Po të paralajmëroj siç bëra me Fatos Nanon!

Ish-kryeministri Sali Berisha sot po mban foltoren në Kurbin aty ku ka kërcënuar publikisht me “burg” kryeministrin Edi Rama.

Berisha deklaroi se fati i tij do të jetë i njëjtë më të Fatos Nanos, duke shtuar se duhet të largohet nga Shqipëria në Beograd.

Sali Berisha: Edvin fundin e ke afër, Kurbini është në këmbë, mjerë ti çdo heqësh. Atë paralajmërim që i pata bërë Fatos Nanos, po ta bëj dhe ty.

Nisu për Beograd, në Shqipëri nuk ke më vend, mos harro me marr edhe Lul Pengun, lëre që nuk të bie më në mend për të kur të kesh për t’ja mbathur.

Diellin tonë nuk e shuan dot njeri kurrë, do verbojë këdo që do mundohet ta shuajë atë. /albeu.com/

 


Shtuar 26.11.2021 17:45