Rama thirrje qytetarëve: Shfrytëzojeni muajin e hapur të vaksinimit masiv

Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama e ka nisur me një apel për të gjithë qytetarët e pavaksinuar mbi 18-vjeç.

Rama u bën thirrje të shfrytëzojnë muajin e vaksinimit masiv.

“MIRËMËNGJES

dhe me ftesën që të shfrytëzoni muajin e hapur të vaksinimit për të gjitha moshat, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama./albeu.com


Shtuar 4.08.2021 08:16