Rama nuk humb kohë! Takon urgjentisht “heroin” e Tiranës që ndaloi makinën në shpejtësi (FOTO LAJM)

Kryeministri Rama nuk ka humbur kohë. Ndërkohë që nuk kanë kaluar as 1 orë nga ngjarja, kryeministri Rama ka takuar heroin e ditës së sotme në Tiranë i cili neutralizoi shtetasin Arben Mema i cili me makinë terrorizoi qytetarët në sheshin “Skënderbej”.

Klodian Elqeni është heroi i cili parandaloi sulmin që ndodhi në sheshin “Skënderbej” në Tiranë.

Bashkë me dajën e tij, Baki Albina, kanë shkuar në selinë e PS-së e cila ndodhet pranë sheshit dhe Rama nuk e ka humbur mundësinë për të shkrepur një foto dhe për t’a postuar në Instagram. /albeu.com/

 

 


Shtuar 25.04.2021 13:26