Me derr të varur në duar, shtetasi skandalizon qytetarët në shesh: E doni? 50 euro e shes (FOTO LAJM)

Një situatë aspak e zakontë ka ndodhur ditën e sotme në sheshin “Skënderbej”.  Një qytetar i cili ecte me biçikletë, kishte varur në të një derr.

Burimet bwjnë me dije se shtetasi në fjalë kishte dalë të shiste derrin në shesh për 50 euro.

Qytetari është vënë re nga policia bashkiake dhe i ka kërkuar që të largohet. Por ai nuk ka pranuar dhe ka debatuar me ta.

 


Shtuar 25.04.2021 13:25