Rama në Presidencë, takim me Begajn

Kryeministri Edi Rama, mëngjesin e sotëm ka mbërritur në institucionin e Presidencës dhe po zhvillon një takim me kreun e shtetit, Bajram Begaj.

Takimi mes tyre ka zgjatur vetëm 30 minuta.

Mësohet se kjo ka qenë një vizitë rutinë e Ramës me Begajn, megjithatë ende nuk dihet se çfarë është diskutuar në takim.

 


Shtuar 17.03.2023 08:42