Rama në Jerusalem, takohet me presidentin Isaac Herzog (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Jerusalem. I ka ndarë në Facebook një video ku shfaqet në një takim me presidenti Isaac Herzog.

“Jerusalem – Takimi me Presidentin, Isaac Herzog”, shkruan Rama.

 

Kujtojmë se Rama prej ditës së djeshme ndodhet në Izrael, me ftesë të kryeministrit Yair Lapid.

Fokusi i takimeve me zyrtarët izraelitë do të jetë mbi sigurinë kibernetike dhe sulmet kibernetike iraniane ndaj vendit tonë./albeu.com


Shtuar 24.10.2022 10:04