Projektohet shkëmbimi i bujshëm Icardi-Dybala

Juventus ka kontaktuar PSG për një shkëmbim të mundshëm Icardi-Dybala, shkruan Albeu.com.

Të dy argjentinasit nuk po arrijnë të sigurojnë një formacion stabël në ekipet e tyre dhe janë gati të largohen.

Gazeta italiane La Stampa raporton se Juve do të kontaktojë Wanda Naran.

Sa i përket rinovimit të Dybala me Juventusin, Tuttosport shkruan se palët do të takohen edhe një herë në maj, dhe nëse nuk arrihet në një marrveshje me shumë gjasa ky mund të jet sezoni  i fundit i Dyabalas me Juventusin pas 6 vitesh kur erdhi nga Palermo në vitin 2015. /albeu.com/

Shtuar 9.04.2021 17:43