Monika Kryemadhi feston ditëlindjen, kjo është dhurata e veçantë nga Basha (FOTO LAJM)

Ditën e sotme feston ditëlindjen Monika Kryemadhi, e mbush plot  47 vite.

Një tufë me trëndafila të kuq i ka shkuar Kryemadhit dhe nga kryetari i PD-së, Lulzim Basha dhe bashkëshortja e tij, Aurela Basha.

“Edhe 100 vite të bukura dhe të lumtura, Aurela dhe Luli”,- shkruhet në urimin e tyre.

Kryemadhi përveç bashkimin në opozitë me Bashën, ka një raport miqësor dhe me bashkëshorten e tij, pasi disa herë janë parë bashkë. /albeu.com/

 

 

 


Shtuar 9.04.2021 17:47