Pritjes i erdhi fundi, Ilda Bejleri bëhet nënë, emri që ka zgjedhur për vajzën

Moderatorja sportive prej kohësh ka konfirmuar se ishte shtatzanë, por pritjes së saj i erdhi fundi pasi Ilda Bejleri tashmv ka lindur dhe është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka sjellë në jetë vajzën e saj dhe emri që ka zgjedhur për vogëlushen është shumë i veçantë.

Vajza e vogël e Ildës quhet, Siena.

Moderatorja e ka mbajtur larg vëmendjes mediatike shtatzëninë e saj edhe pse ne e dimë që mezi priste të vinte në jetë e vogla e saj.

Ne i urojmë jetë të gjatë Sienës e të rritet me shëndet pranë mamit dhe babit të saj./albeu.com

Shtuar 8.08.2022 12:18