Presidenti Begaj nis vizitën dyditore në Kosovë, do të nderojë ish-luftëtarët e UÇK

Ditën e sotme, presidenti i Republikës Bajram Begaj, nisi sot një vizitë dyditore në Kosovë.

Sipas një njoftimi zyrtar, Kreu i Shtetit do të zhvillojë takime në 3 komuna: Deçan, Junik dhe Drenas.

Gjatë kësaj vizite, Presidenti Begaj, do të nderojë, gjithashtu ish-luftëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, të rënë gjatë luftës.


Shtuar 23.06.2024 07:48