Plot surpriza! Zbulohet personazhi i radhës në “Big Brother VIP” (FOTO LAJM)

Është zbardhur emri i pjesëmarrëses së re në Big Brother VIP  dhe bëhet fjalë për Riselda Sejdijan.

Riselda ka marrë shumë pyetje nga ndjekësit se kur do ta shohim në ekran dhe ajo tregon se shumë shpejt do të jetë në një reality show.

Në një reality show në një prej televizioneve më prestigjioze në vend”- shkruan Riselda.

Kur ndjekësit e pyesin nëse bëhet fjalë për “Big Brother VIP”, ajo përgjigjet: Shhh duke nënkuptuar se do ta shohim aty, por për momentin nuk mund të flasë më shumë.

Për më tepër Riselda i shtron fansave edhe një pyetje, se çfarë do të thotë VIP, duke dhënë kështu një tjetër sinjal.

 

 


Shtuar 19.09.2021 16:47