“Piranjat” emërojnë Kujtim Gjuzin drejtor të RTSH-së? Ndiqni sonte kamerën e fshehtë që nuk duhet humbur (VIDEO)

Piranjat kanë emëruar drejtorin e ri të Radio Televizionit Shqiptar? E pabesueshme! Ndoshta thjesht kanë provuar që të emërojnë atje një politikan tepër të njohur, zotin Kujtim Gjuzi.

A ia kane arritur qëllimit? Mjafton të ndiqni sonte një kamerë të fshehtë qe nuk duhet humbur!

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ABC News Albania (@abcnewsal)

“Piranjat”, emisioni më i ri në ABC, nis transmetimin sonte në mbrëmje me një “Show” të vërtetë, si në studio, ashtu edhe në temat e trajtuara.

Nën moderimin e Florian Binaj dhe Arilena Arës programi do të ketë si pike referimi temat investigative, por pa lënë mënjanë, reportazhet, shakatë nëpërmjet kamerave të fshehta, si dhe ritmin e lartë dhe batutën nga dy moderatorët në studio.