“Përralla me mbret!”, Turi poston foton e ëmbël me Orindën dhe vajzën

Dy ditë më parë, Orinda Huta dhe Turjan Hysko u bënë prindër të një vajzë. Gëzimi i ardhjes në jetë në Atarës është aq i madh sa dëshira për të postuar në rrjete sociale është e parezistueshme për çiftin.

Turi është ai që ka ndarë më shumë moment me familjen, dhe së fundmi ka postuar një foto ku shihen në shtratin e spitalit të tre bashkë.

Në duar, Turi mban një libër me përralla të cilën si duket po ia vlexon vajzës.

“Përralla me mbret” shkruan në postim Turi./albeu.com

 

Shtuar 17.07.2021 12:12