Përfshihet nga flakët banesa në Shkodër, shkak dyshohet shkëndija elektrike

Një banesë në Shkodër është përfshirë nga flakët ditën e sotme.

Mësohet se shtëpia në pronësi të shtetasit N.B është djegur pothuajse plotësisht si pasojë e flakëve.

Në momentin e rënies së zjarrit nuk ka pasur persona në shtëpi.

Shkak dyshohet se është bërë një shkëndijë elektrike.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit. /Albeu.com


Shtuar 18.09.2023 12:16