Pamje të rënda nga Greqia: Ekzekutohet boksieri 58 vjeçar (VIDEO)

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqia, ku  vetëm mbrëmjen e kaluar është ekzekutuar me armë zjarri një 58-vjeçar.

Bëhet e ditur se ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e vota, në Metamorfosi, ku persona të panjohur kanë qëlluar 58-vjeçarin jashtë një “Fast Food”-i. Viktima ka qenë jashtë dyqanit, kur autorët, të cilët dyshohen vrasës me pagesë, i janë afruar me një motor, me skafandra, ku njëri ka qenë i bardhë dhe tjetri i zi.

Gjithashtu mediat greke kanë publikuar dhe pamje të rënda nga vendngjarja, ku viktima shihet i shtrirë në tokë, ndërsa forca të shuma policie dhe një skuadër e krimeve kanë mbërritur te vendi i krimit, duke rrethuar zonën.

Vetëm pak ditë më parë,  një tjetër ngjarje e rëndë tronditi Greqinë ku grabitësit vranë mizorisht 20-vjeçaren Caroline Crouch, i dhunuan e lidhën bashkëshortin, ndërsa nuk prekën foshnjën e tyre 11-muajshe.


Shtuar 16.05.2021 08:22