Pamje spektakolare, qielli dhe uji i liqenit të Pogradecit ngjyrosen me të kuqe (VIDEO)

Një perëndim i magjishëm është parë mbrëmjen e sotme nga qytetarët në Pogradec.

Sikurse mund të shihet edhe në video, qielli mori nuanca të ndryshme deri në të kuqërremta, ngjyra e të cilit u pasqyrua në mënyrë të mrekullueshme edhe në ujërat e liqenit, duke i dhuruar banorëve atje disa minuta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albeu.com (@albeucom)


Shtuar 4.05.2021 23:28