“O babai i Kombit”, Abazoviçi i thur lavde Ramës: Ma i miri i tanve (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka pritur homologun e Malit të Zi, Dritan Abazoviç me përqafime e batuta.

E ndërsa ky i fundit i ka thurur lavde kreut të qeverisë shqiptare duke iu drejtuar me fjalët “Babai i Kombit” dhe “Ma i miri i të tanve”.

Abazoviç ndodhet në Shqipëri për të marrë pjesë në Samitin e Procesit të Berlinit në Tiranë./Albeu.com 


Shtuar 16.10.2023 13:37