Numërimi i votave në proçes, Zaimina Vasjari feston për partinë e zemrës (FOTO LAJM)

Prej gati 10 orësh vazhdon numërimi në Shqipëri i votave të shqiptarëve të cilët shprehën vullnetin e tyre të lirë ditën e djeshme.

Shqipëria dhe shqipëtarët janë në tension dhe as shumë prej persoanzheve të shoëbizit nuk kanë nguruar të trregojnë publikisht bindjen e tyre politike.

E fundit ka qenë Zaimina Vasjari e cila ka publikuar një video në InstaStory teksa valvitet flamuri I Partisë Socialiste në dritaren e makinës së saj.


Shtuar 26.04.2021 11:26