Nuk përmbahet Liverpool, anglezët bëjnë valixhet gati për në finale (VIDEO)

Liverpool nuk di të përmbahet dhe shënon golin e tretë ndaj Villarrealit.

Sadio Mane është autori i golit të tretë për ekipin e Klopp të cilin e shënoi në minutën e 74-të pas një asistimi nga Keita, ku senegalezi përfitoi nga një dalje e portierit./h.ll/aalbeu.com

Shikoni golin

Shtuar 3.05.2022 22:36