Liverpool zbret me këmbë në tokë spanjollët, shënojnë përsëri (VIDEO)

Liverpool nuk ka pritur shumë dhe ka arritur të shënojë dy gola të shpejtë duke shuar ëndrrat e spanjollëve.

Pas Fabinhos, Luis Diaz ka shënuar golin e barazimit dhe të katërtin në rezultat të përgjithshëm.

Alexandre Arnold ka asistuar për kolumbianin dhe ky i fundit në minutën e 67-të ka dërguar topin në rrjetë./h.ll/albeu.com

Shikoni golin

Shtuar 3.05.2022 22:29