Një vdekje dhe tri raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 3 raste të reja me Covid-19 dhe një vdekje.

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se janë shëruar  edhe 20 pacientë, duke çuar numrin e të shëruarve në 157.225.

Në total numri i rasteve aktive është 438./albeu.com

 


Shtuar 25.10.2021 15:12