Një “boksiere” e vërtetë, kjo mace po çmend përdoruesit e TikTok (VIDEO)

Videoja e një maceje që bën boks ka mbledhur mbi 75 milion shikime në TikTok. Në video ajo shohet sesi me dy putrat e para godet pronarin e saj.

Macja u bë e famshme brenda pak minutash në TikTok dhe tashmë njihet si boksiere./albeu.com

Shtuar 11.06.2021 09:06

Tags: ,