Ngacmoi s*ksualisht të miturën, Gjykata vendos 20 ditë arrest shtëpie për 55-vjeçarin

Gjykata ka lënë në arrest shtëpie për 20 ditë, për 55-vjeçarin Adriatik Çela i cili akuzohet se ka ngacmuar sekualisht një 13-vjeçare në Berat.

Çela nuk e ka pranuar akuzën. Ai tha se kanë pasur një konflikt të vjetër me familjen e vajzës.

Prokurori Dritan Gripshi ka kërkuar arrest me burg për 55-vjeçari, dhe trupi gjykues e ka mareë sit ë vlefshme kërkesën e tij./albeu.com