Nga oferatat e punës tek problemet në aspektin erotik, për çfarë iu paralajmëron Meri Shehu

Dashi
Ju vjen nje oferte e rendesishme pune. Kjo do jete surprize dhe do tentoj te zhvillohet gjate diteve. Vetem kujdes mos bashkepunoni me partneret erotik ne ceshtjet ekonomike.

Demi
Do beni nje rikuperim te humbjeve qe keni patur ne ekonomi. Por kjo periudhe do ju beje te ndryshoni menyren si keni vepruar deri tani. Do pranoni kushtet e nje lidhjeje te hapur.

Binjaket
Sot nuk do jeni mire psikologjikisht per te marre vendime per ndryshime pune apo sjelljeje. Vetem nese merreni me nje ceshtje pronesie apo biznes familjar do jeni te suksesshem.

Gaforrja
Do rrezikoni me nje ndryshim qe do beni per tu afruar me shume me dike qe ju terheq dhe ju pasionon ne aspektin sentimental. Por do merrni refuzimin e shoqerise per kete vendim tuajin.

Luani
Tashme keni Diellin ne kulmin e shkelqimit dhe ju duhet edhe ju te vertetoni se jeni po kaq te ndritshem ne veten tuaj. Ne te kundert nje hije e henes ne Akrep ju merr shume energji.

Virgjeresha
Askush nuk mund te thote qe kjo fundjave nuk do jete e mire per ju. Perkundrazi. Tani fillon ndryshimi i madh qe keni pritur dhe futeni ne programin apo certifikimin e nje marrdhenie te re.

Peshorja
Cdo gje sot do kete te beje me instiktin dhe joshjen ekonomike dhe personale. Ka disa gjera qe do ti beni ne baze te ndjeshmerive tuaja dhe jo ne baze te rrethnave te reja te krijuara. Aleanca me nje kundershtar do jete celsi i suksesit.

Akrepi
Hena ne shenjen tuaj kete fundjave i sjell gjerat sipas mundesive dhe karakterit tuaj. Ju tashme jeni ata qe vendosni rregullat e lojes. Nje njohje e fuqishme vjen pikerisht tani.

Shigjetari
Nuk mund te mbani asgje nen kontrroll nese nuk e kuptoni se ku duhet te kapeni dhe te manaxhoni sic duhet kete periudhe. Marsi ne Virgjeresh tenton tju tregoj rruhgen e se ardhmes.

Bricjapi
Jeni ne dite shume erotike dhe argetuese. Nje udhetim do ju beje te ndhenei mire dhe te keni njohje te reja shume premtuese. Mund te merrni nje propozim ne jeten perosnale.

Ujori
Ceshtjet me te rendeishme ne jetn tuaj duket sikur po perballen por takohen ne nje pike te rendesishme dhe aty mbahen fort. Marsi ne Virgjeresh tenton t’ju hap rrugen e fitimit te punes dhe nje fundjave te shpejt erotike.

Peshqit
Nese nuk e perqendroni vemendjen ne marredheniet ne cift apo tek dikush qe po ju sulmon drejte per se drejti atehere do gjeni mundesi ta fitoni luften me krahemarrje.


Shtuar 14.08.2021 13:41