Ndodhi më në fund! Ledjana dhe Mevlani shkëmbejnë puthje në buzë (VIDEO)

Sot në emisionin “Përputhen” u transmetua edhe pjesa e fundit e takimit të Mevlanit dhe Ledianës, ku surpriza ishte puthja mes tyre.

Një ndër çiftet më të përfolura thanë se kjo puthje ishte konfirmim i pëlqimit që kanë për njëri tjetrin.

E megjithatë prapë ata nuk shprehen 100 përqind.

Mevlani thotë se është më i dhënë pas Ledianës, ndërsa ajo është më e tërhequr.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)