Motori i pret rrugën “Audit” në Kavajë, niset me urgjencë drejt Tiranës drejtuesi i motomjetit

Një aksident është regjistruar në orët e para të mëngjesit në qendër të Kavajës. Mësohet se një motori i ka ndërprerë rrugën dhe është përplasur me një tip makinë ‘Audi’.

Si pasojë, i plagosur ka mbetur drejtuesi i motorit.

Ne vendngjarje erdhi policia per te bere ekspertizen, gjithashtu dhe ambulanca per te mare te aksidentuarin dhe u nis drejt Tiranes.


Shtuar 19.07.2021 13:29