Momente tmerri në seancën stërvitore, yllit të Atl Madrid i bie të fikët (VIDEO)

Moussa Dembele, i ra të fikët sot në stërvitje dhe iu desh të merrte kujdes mjekësor.

Megjithatë, ai në fund përfundimisht u kthye në vetëdije dhe ishte në gjendje të dilte nga fusha vetëm.

Aktualisht ai është në spital duke iu nënshtruar testeve të mëtejshme mjekësore.

Më poshtë mund të shihni videon gjatë seancës strvitore kur ai humbet vetëdijën:

Shtuar 23.03.2021 07:03