Mevlani puth në buzë Ledjanën në mes të emisionit (VIDEO)

Kjo puntatë e Per’Puthen e ditës së sotme përfundoi në mënyrën më të mirë të mundshme.

Nisi me një letër nga Mevlani pr Ledjanën që solli plot emocion në studio.

Më pas ata kërcyen në një vals romantik që i përfshiu një puthje.

Të dy janë deklaruar për njëri-tjetrit dhe nuk dihet akoma se kur do të finalizohet me daljen e tyre çift nga emisioni.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)


Shtuar 20.04.2021 22:27