Mbyllet Foltorja e Lezhës, zbulohet ku do mbahet takimi i radhës i Sali Berishës

Berisha ka mbyllur foltoren e radhës në Lezhë dhe ka zbuluar qytetin ku do të mbajë takimin e radhës, në Kamzë.

Ditën e sotme nga Lezha, Sali Berisha ka njoftuar datën e mbajtjes së Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike.

Kuvendi do mblidhet në datë 11 dhjetor, për të cilin 1500 firmat e nevojshme  janë grumbulluar gjatë takimeve të ndryshme që ka pasur Berisha me demokratët përreth Shqipërisë./albeu.com/

 


Shtuar 29.10.2021 19:34