Makina përplas biçikletën në Tiranë, lëndohet një person

Një aksident është regjistruar sot rreth orës 21:05 në Tiranë, te “Rruga e Kavajës”.

Një mejet me drejtues shtetasin M. V.,  ka aksidentuar një biçiklist ende të paidentifikuar, rreth 50 vjeç, i cili po dërgohet në spital, për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e tij dhe sqarimin e rrethanave të aksidentit./albeu.com


Shtuar 11.09.2021 21:22