Lulzim Basha? Rama: Ky është lideri i vetëm i demokratëve dhe s’ka dyshim!

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar edhe mbrëmjen e sotme në “MCN” se lideri i vetëm i PD është Sali Berisha.

“Lulzim Basha nuk e ka karakterin e liderit, Sali Berisha e ka, ai ishte dhe është një lider pavarësisht se është një karakter i mbrapshtë.

Lideri i PD është Sali Berisha, nuk e di nëse ju mund t’a pranoni por jam e sigurt që dhe ju jeni në një mendje me mua që Berisha e heq nga froni Bashën me një status në Facebook.  Lulzim Basha është një peng mes Sali Berishës dhe Ilir Metës…”

 

 


Shtuar 15.04.2021 21:29