Kunati plagos me thikë kunatin në Tiranë pas një sherri banal

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pak minuta më parë te Kodra e Priftit në kryeqytet

Pas një sherri mes njëri-tjetrit, kunati ka goditur me thikë kunatin.

Sipas raportimeve, i lënduari është duke marrë trajtim mjekësor dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.


Shtuar 3.12.2023 17:06