Kryeministri Rama ndan pamje nga Patosi: Ju uroj të diel të mbarë

Mëngjesin e kësaj të diele, përmes një video të publikuar në llogarinë e tij në “Facebook”, kryeministri i vendit Edi Rama, ka ndarë pamje nga Patosi, duke uruar një të diel të mbarë për të gjithë qytetarët.

Postimi i Ramës:

“MIRË MËNGJES dhe nga Patosi plot ngjyra, ju uroj të diel të mbarë”, shkruan kryeministri bashkangjitur videos së publikuar.

 


Shtuar 23.06.2024 08:47