Krim i rëndë brenda familjes, një person vret gruan dhe vëllain në Gramsh

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e kësaj të premteje në Gramsh.

Burime bëjnë me dije se Xhavit Sinani 75-vjeç ka vrarë gruan e tij dhe vëllain.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Tervol të Gramshit.

Mësohet se autori i dyshuar është me mbiemër Sinani.

Nuk dihet ende identiteti i viktimave apo shkaqet e këtij krimi të rëndë.

Sakaq, policia është vënë në kërkim të autorit./Albeu.com.


Shtuar 27.01.2023 15:47

Tags: ,