Katy Perry ndryshon ngjyrën e flokëve, shihni sa ndryshe duket (FOTO LAJM)

Katy Perry bën pjesë në kategorinë e yjeve që duan të ndryshojnë pamjen e flokëve. Në fund të fundit, ajo e di që pjesë e punës së saj është të transformojë dhe gjithmonë t’u japë fansave të saj diçka të freskët dhe të re.

Ajo u shfaq në tapetin e kuq të American Idol me flokë të zeza, që na sjell ndërmend kohën kur ajo ishte në fillim të karrierës./albeu.com

Shtuar 25.05.2021 09:05