Kandidatja e PS letër KQZ: Kërkoj pamjet filmike të qarkut Tiranë 

Kandidatja e PS-së, Ermonela Felaj i është drejtuar me një letër Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, ku i kërkon pamjet filmike të qendrave të numërimit të votave për qarkun e Tiranës.

Felaj i kërkon Ilirjan Celibashit t’i vihen në dispozicion të gjitha pamjet filmike.

Kujtojmë kjo kërkesë është bërë dhe nga PD dhe LSI të cilat ngrenë pretendime se procesi zgjedhor është manipuluar./albeu.com


Shtuar 28.04.2021 14:11