I mituri përplas me makinë këmbësoren në Tiranë

Një aksident ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku një shtetas i mitur ka përplasur një këmbësore.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Besim Alla”, teksa 50-vjeçarja është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 28.04.2021, rreth orës 13:40, në rrugën “Besim Alla” mjeti me drejtues shtetasin e mitur me iniciale K. L., ka aksidentuar një këmbësore rreth moshës 50-vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Shtuar 28.04.2021 14:10