“Kam qenë eskortë për tre futbollistë të Man United, njëri më mori edhe 200 paund” (FOTO LAJM)

Ylli hungarez i filmave +18 Shona River ka bërë deklarata befasuese në podcastin e saj të fundit, duke zbuluar se ajo ka shërbyer si eskortë për tre lojtarë të Manchester United.

Ajo nuk ka bërë të ditur emrat e futbollistëve, por nuk ka kursyer pakënaqësitë në adresë të tyre.

Sipas saj, shumica e futbollistëve nuk pranojnë të paguajnë për seks dhe presin që eskortat që punojnë falas.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shona River (@shonariverofficial)

 “Ata presin që ju të jeni me ta sepse ata janë të famshëm, por ata nuk duan të takohen me ju. Ata ju duan ju si një zogth anësor në hije. Vetëm sepse ata kanë shumë e parave, nuk do të thotë se ata duan të jenë bujarë“, citon “Mirror“.

Madje, sipas saj, njëri prej lojtarëve të United i mori edhe 200 paund për të paguar picën.

Shtuar 9.04.2021 19:19