Shihni çfarë ndodh në Tropojë, mbi kokën e socialistit valvitet flamuri i PD (VIDEO)

Tropoja njihet si një  bastion i PD nga prej ku është  dhe lideri historik i PD, Sali Berisha.

Petrit Malaj, kandidati i Partisë Socialiste në Tropojë ka mbajtur një nga takimet e radhës në kuadër të fushatës elektorale para zgjedhje të 25 prillit.

Në një video të publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha, shihet se në takimin e Malajt është paraqitur një mik ‘i paftuar’.

Bëhet fjalë për flamurin e Partisë Demokratike. ndërkohë që Malajt fliste, flamuri blu valëvitej mbi kokën e tij dhe komandohej nga një dron.


Shtuar 9.04.2021 19:18