Ka të dashur jashtë Për’puthen? Sara kap mat Geljanin dhe largohet nga takimi

Takimi i Sarës me Geljanin në “Përputhen” në Top Channel, ka përfunduar pas një shenje në qafë.

Sara pretendonte se kishte të thithur në qafë, por Geljani u justifikua se ishte thjesht shenjë boksi.

Sara: Ke të thithur në qafë?

Geljani: Është shenjë boksi. Kam gjithë trupin kështu.

Sara: E ke seriozisht? Është e thithur. Është sade, madje e ke të mbuluar me makeup. Kjo është mungesë respekti.

Geljani: Po të ishte e thithur…

Sara: Bye.

Geljani: Nëse nuk do të flasësh, ia kalofsh mirë. /tch


Shtuar 6.04.2021 19:27