“Jemi gati për bisedime”, flet kontrollorja Ndreca (VIDEO)

Flora Ndreca, një nga kontrolloret që është futur në protestë bashkë me kolegët e saj ka treguar është gati të ulet në bisedime. Në një lidhje në “Opinion”, Ndreca u pyet nga gazetari Blendi Fevziu se çfarë mund të bëhet që atyre tu largohet stresi dhe më pas të rinisin fluturimet.

Pjesë nga biseda:

Blendi Fevziu: Po çfarë mund të bëjmë zonja Ndreca, që ju t’ju ikë stresi dhe të rinisin fluturimet.

Flora Ndreca: Po, jua them unë. I drejtohem të gjithë opinionit publik dhe u them që të gjithë ne jemi gati për të negociuar.


Shtuar 7.04.2021 23:15